Екскурсія до Снятинського районного суду Івано-Франківської області

Date: 2 квітня о 21:08
16 views

Зустріч відбулася в межах профорієнтації та вивчення курсу «Основи правознавства».

28 березня 2024р. до Снятинського районного суду Івано-Франківської області завітали здобувачі освіти 9 класу Снятинського ліцею імені Михайла Бажанського під керівництвом Ганни Камад та здобувачі 9 класу Хутір-Будилівської філії Снятинського ліцею імені Василя Стефаника під керівництвом викладача права Олега Куравського.

Про роботу суду учням розповідала головний спеціаліст (з архівної роботи) Снятинського районного суду Оксана Лазаренко. Учні під час екскурсії оглянули приміщення канцелярії суду, зали судових засідань, ознайомились з роботою апарату суду, суддів, специфікою роботи канцелярії, веденням цивільних та кримінальних справ із можливістю побувати в судовому засіданні.

Також, контролер I категорії сержант Служби судової охорони – Олександр Стоян розповів про роботу, основні її функції та завдання співробітника Служби судової охорони.

Далі їх чекала зустріч та бесіда з Головою суду Ігорем Сегіном та керівником апарату суду Мартою Бигар. В доступній для учнів формі розповіли про роль суду у житті країни, про завдання, які покладені на судову гілку влади, про те, як організовуються та проводяться судові засідання, хто у них приймає участь, які права мають сторони та інше. Велика кількість запитань свідчила про інтерес до зустрічі.

Здобувачів освіти запросили до зали судового засідання, де вони мали можливість бути присутніми на розгляді кримінального провадження під головуванням судді Снятинського районного суду Івано-Франківської області Михайла Калиновського.

Працівники суду висловили щиру вдячність Ганні Камад та Олегу Куравському за виявлену зацікавленість та організованість здобувачів освіти. Сподіваємось, що наша екскурсія запам’ятається надовго, а можливо, когось і спонукатиме розвиватись у напрямку юриспруденції та в майбутньому обрати шлях служителів Феміди.

Comments:
Only authorized users can leave comments.