Освітнє середовище

Дата: 20 квітня 2021 о 06:20, Оновлено 3 листопада 2023 о 12:50
Автор: Бурляк С. І.

Однією з важливих умов для освітнього процесу є безпечне та комфортне освітнє середовище. Освітнє середовище закладу є безпечним та комфортним для учасників освітнього процесу. Ми постійно працюємо над його оновленням та покращенням. Територія закладу частково огороджена, убезпечена від доступу стороннього автотраспорту. Територія закладу є достатньо озелененою. Облаштування приміщень закладу не становить загрози травмування учнів та працівників (не слизька підлога, належним чином встановлені меблі у навчальних кабінетах, чисті коридори та сходові клітки). Утримання туалетних кімнат відповідає санітарним умовам (їх є 3 у приміщенні). Приміщення для харчування відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Посуду вистачає на всіх учасників освітнього процесу. В приміщенні для приготування їжі дотримуються режиму зберігання продуктів та готових страв.

В закладі наявний провідниковий Інтернет, який надається провайдером «Простір» зі швидкістю до 100 Мбіт/с. Проте бувають перебої у зв’язку, тому на майбутнє необхідно працювати у плані покращення якості послуг. Право громадян на доступну освіту реалізується шляхом впровадження різних форм навчання, однією з яких є навчання за інклюзивною формою. У ліцеї організовано інклюзивне навчання у 3 класі – 1 учень, в 4 класі – 1 учень та у 7 – 1 учень. Організовано роботу з трьома асистентами вчителів, які пройшли курсову перепідготовку. На початок навчального року для учнів з особливими освітніми потребами розроблено індивідуальну програму розвитку за участю батьків, класних керівників, психолога, працівників ІРЦ Снятинської міської ради. ІПР протягом року переглядалася, доповнилася відповідно до можливостей та розвитку дітей. Ми облаштували ресурсну кімнату, поповнили її комп’ютером (17000 грн.), принтером (12000 грн.) та різним наочним та ігровим матеріалом на суму 5000 гривень. Зроблено пандус для осіб з ООП.

Ще однією формою здобуття освіти є сімейне навчання. З початку навчального року цією формою було охоплено 21 учень (сім'ї, що перебувають за кордоном).

Освітнє середовище

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.